Hakkımızda

1998'den bu yana Zesa Turizm olarak, uzman ekibimizle kurumsal ve bireysel hizmetlerimizle, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok önemli, fark yaratan seyahatlere imza attık.

Kurumsal ve bireysel hizmetler, yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları, uçak bileti satışı, otel rezervasyonları, gemi seyahatleri ve vize hizmetlerinin yanı sıra özel transfer ve rehberlik hizmetleri gibi turizmin her alanında hizmet vererek, tüm taleplerinize yanıt veriyoruz.

Gelecekten ilham alan, yenilikleri takip eden, meraklı, araştırmacı, sorgulayan, yaratıcı, heyecanlı, genç, dinamik, fark yaratmak için yola çıkmış, konusunda uzman ekibimiz ile hayallerinizi gerçekleştirmeye yardımcı oluyoruz. Dünya’nın her noktasına “Siz Hayal Edin, Detayları Biz Düşünelim” mottosuyla yola çıkarak seyahatler tasarlıyoruz.

Zesa Turizm olarak başarımız, öncelikle müşterilerimiz ile güven ve dürüstlüğe dayanan kişisel ilişkiler oluşturmamızdan kaynaklanıyor. Deneyimli ekibimiz güvenilir destinasyon ve otel bilgileri ile sizi dünyanın en özellikli seyahat noktalarına en iyi koşullarla ulaştırmak konusunda uzmanlar.

Amacımız, dünyanın her noktasında heyecan dolu deneyimler yaşamanız!

Dünyaca ünlü Abercrombie&Kent, Belmond, Aman Resorts, Four Seasons, Oetker Collection, Rocco Forte Hotels, Leading Hotels gibi ürünleri portföyümüzde bulundurarak sizlere özel avantajlar sağlamaktayız


Misyonumuz

Güvenilir, yaratıcı, hızlı, kaliteli, doğru zamanlı, uygun fiyatlı, yenilikçi, beklentilerin ötesinde, yüksek standarttaki hizmetlerimizle çözüm ortağınız olmak, hayallerinize hayat vermek için çalışmaktır.


Vizyonumuz

Küreselleşen rekabet ortamında güvenilir, yaratıcı, dinamik, global düşünen, yeni teknoloji ve yaklaşımları kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda uzman ve müşterilerimize değer katan, öncü ve örnek bir kuruluş olmaktır.